Biz Kimiz?

UZUN VADELİ ÇÖZÜMLERLE, SÜREKLİ YÜKSEK KALİTE.

Eryas Madencilik, 2008 yılında kurulmuş olup, İskenderun’daki maden sahası ve fabrikası ile endüstriyel mineraller konusunda özellikle olivin ve olivin bazlı refrakterler konusunda faaliyet göstermektedir.

Yoğun olarak yurt içi ve yurt dışı Demir Çelik, döküm, refrakter, kumlama gibi sektörlerinin hammadde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mühendislerimizin olivin konusundaki bilgi tecrübesi ile başka kurum ve kuruluşlarca kaynak alınmış ve bunlar diğer firmalar için referans olmuştur.

Maden Sahası ve Fabrikamız lokasyonu sebebiyle çok iyi bir lojistik konumdadır. Maden Sahası Limana 6 km ve Fabrikamız sadece 2 km mesafededir.

Bunun yanı sıra ürünlerimizin yüksek kalitesi ve sürekliliği, üretimden nihai yere ulaşana kadar ki geçirdiği tüm aşamalarda son teknolojiyle donatılmış ekipmanlar kullanılarak, konusunda uzman , tecrübeli bir ekibin elinden geçmesi ve ayrıca firmamızın yüksek kalite düşük fiyat politikasıyla hareket etmesi firmamızı yurtiçi ve yurt dışında tercih edilen firma haline getirmiştir.

DCIM100MEDIADJI_0179.JPG

Firmamız kuruluşundan beri, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda çözümler üretmek firmamızın temel hizmet anlayışı olmuştur. Bu anlayışla Müşteriye potansiyelimizi geliştirmek ve dünya pazarında söz sahibi olmaktır.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.